Gif Player Field (2.0.4) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Display
bg: Дисплей

en: Mode
bg: Режим

en: Not installed
bg: Не е инсталирана
