Gif Player Field (2.0.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Label
ne: लेबल

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Mode
ne: प्रकार

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Maximum upload size
ne: अत्याधिक अपलोड मात्रा
