Gif Player Field (2.0.4) - en to pl translation catalogue (20 entries)

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Mode
pl: Tryb

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Reference
pl: Referencja

en: Video
pl: Wideo

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Maximum upload size
pl: Maksymalny rozmiar pliku.

en: File directory
pl: Katalog plików

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Reference method
pl: Sposób referencji

en: Enable Description field
pl: Włącz pole opisu

en: File selection handler settings
pl: Ustawienia obsługi wyboru pliku
