Gif Player Field (2.0.4) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Display
hr: Prikaz

en: Mode
hr: Režim

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Installed
hr: Instaliran

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Maximum upload size
hr: Maksimalna veličina otpreme

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka
