Gif Player Field (2.0.4) - en to hu translation catalogue (22 entries)

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Mode
hu: Mód

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Reference
hu: Referencia

en: Video
hu: Videó

en: Installed
hu: Telepített

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Maximum upload size
hu: A legnagyobb feltölthető méret

en: File directory
hu: Fájl könyvtár

en: Hover
hu: Egér az elem felett

en: Click
hu: Kattintás

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

en: Enable Description field
hu: Leírás mező engedélyezése

en: Label: @label
hu: Címke: @label

en: File selection handler settings
hu: Fájlkiválasztási kezelő beállításai
