Gif Player Field (2.0.4) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: True
hy: Ճիշտ

en: False
hy: Սխալ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Installed
hy: Տեղադրված
