Gif Player Field (2.0.4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Mode
ku: جۆر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: Maximum upload size
ku: بەرزترین قەبارەی بارکردن

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری
