Gif Player Field (2.0.4) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: Display
ro: Afișaj

en: Mode
ro: Mod

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Reference
ro: Referință

en: Installed
ro: Instalat

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fișiere permise

en: Maximum upload size
ro: Dimensiune maximă încărcare

en: File directory
ro: Folder fișiere

en: Progress indicator
ro: Indicator progres

en: Reference method
ro: Metodă de referință

en: Enable Description field
ro: Activarea câmpului Descriere
