Gif Player Field (2.0.4) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Label
ug: بەلگە

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Mode
ug: مودېل

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان
