Gif Player Field (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Mode
km: របៀប​

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Maximum upload size
km: ទំហំ​ផ្ទុក​ឡើង​អតិបរមា

en: File directory
km: ថត​ឯកសារ

en: Progress indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​វឌ្ឍនភាព
