Gif Player Field (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Display
bs: Prikaz

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
