Gif Player Field (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Description
ka: აღწერა

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Display
ka: ჩვენება

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: File directory
ka: ფაილების დირექტორია
