Gif Player Field (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Field
az: Sahə

en: Display
az: Monitor

en: Mode
az: Rejim

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Reference
az: Istinad

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Maximum upload size
az: Maksimum yükləmə ölçüsü

en: File directory
az: Fayl kataloqu

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi
