Gif Player Field (8.x-1.0-beta3) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: Display
be: Паказ

en: Mode
be: Лад

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Maximum upload size
be: Максімальны памер загрузкі

en: File directory
be: Дырэкторыя файла

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу
