Gif Player Field (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: Mode
sk: Režim

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Reference
sk: Referencia

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru

en: File directory
sk: Adresár súborov

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu
