Gif Player Field (8.x-1.2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Field
fr: Champ

en: Label
fr: Libellé

en: Display
fr: Affichage

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Reference
fr: Référence

en: Allowed file extensions
fr: Extensions de fichier autorisées

en: Maximum upload size
fr: Taille maximale de transfert

en: File directory
fr: Répertoire du fichier

en: Hover
fr: Survol

en: Click
fr: Clic

en: Progress indicator
fr: Indicateur de progression

en: Reference method
fr: Méthode de référence

en: Enable Description field
fr: Activer le champ Description

en: Label: @label
fr: Étiquette : @label

en: File selection handler settings
fr: Paramètres du gestionnaire (handler) de sélection de fichier
