Gif Player Field (8.x-1.3) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Field
de: Feld

en: Label
de: Beschriftung

en: Display
de: Anzeige

en: Mode
de: Modus

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Reference
de: Referenz

en: Allowed file extensions
de: Zulässige Dateiendungen

en: Maximum upload size
de: Maximale Dateigröße zum Hochladen

en: File directory
de: Dateiverzeichnis

en: Hover
de: Mit der Maus überfahren

en: Click
de: Klick

en: Progress indicator
de: Fortschrittsanzeige

en: Width: @width
de: Breite: @width

en: Height: @height
de: Höhe: @height

en: Reference method
de: Referenzmethode

en: Enable Description field
de: Beschreibungsfeld aktivieren

en: Label: @label
de: Beschriftung: @label

en: File selection handler settings
de: Dateiauswahleinstellungen

en: Mode: @mode
de: Modus: @mode
