Gif Player Field (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: Display
fi: Näyttö

en: Mode
fi: Tila

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Reference
fi: Viittaus

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Maximum upload size
fi: Suurin siirtokoko

en: File directory
fi: Tiedostokansio

en: Click
fi: Klikkaus

en: Progress indicator
fi: Edistymisentunnistin

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: Enable Description field
fi: Ota käyttöön Kuvaus-kenttä
