Gif Player Field (8.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Reference method
ml: സൂചനാ മാർഗ്ഗം
