Gif Player Field (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: Display
mr: दाखवा

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Reference method
mr: संदर्भाची पद्धत
