Gif Player Field (8.x-1.4) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Maximum upload size
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཡར་སྤྲོད་ཚད

en: File directory
bo: ཡིག་ཆའི་འཇུག་སྣོད

en: Progress indicator
bo: འཕེལ་རིམ་སྟོན་བྱེད
