Gif Player Field (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Display
et: Kuva

en: Mode
et: Viis

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Reference
et: Viide

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: Maximum upload size
et: Üleslaaditava faili maksimaalne suurus

en: File directory
et: Failide kataloog

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Enable Description field
et: Lülita sisse kirjelduse väli
