Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Account
ca: Compte

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Limited
ca: Limitat
