Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Account
el: Λογαριασμός

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: Limited
el: Περιορισμένο
