Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Edit
eo: Redaktu

en: None
eo: Neniu

en: Account
eo: Konto

en: User account
eo: Uzanta konto
