Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Status
es: Estado

en: Edit
es: Editar

en: None
es: Ninguno

en: Account
es: Cuenta

en: User account
es: Cuenta de usuario

en: Valid
es: Válido

en: Limited
es: Limitado
