Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Edit
fa: ویرایش

en: None
fa: هیچ

en: Account
fa: حساب

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Limited
fa: محدود
