Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Status
fr: État

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Account
fr: Compte

en: User account
fr: Compte utilisateur

en: Valid
fr: Valider

en: Limited
fr: Limité
