Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Account
gu: ખાતુ

en: User account
gu: વપરાશકર્તાનું ખાતુ

en: Limited
gu: મર્યાદિત
