Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Status
he: מצב

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Account
he: חשבון

en: User account
he: חשבון משתמש

en: Valid
he: תקף

en: Limited
he: מוגבל
