Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Edit
hi: संपादित करें

en: None
hi: कोई नहीं

en: Account
hi: खाता

en: User account
hi: सदस्य खाता
