Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Account
ku: هەژمار

en: User account
ku: هەژماری بەکارهێنەر
