Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Account
lt: Paskyra

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Limited
lt: Ribojama
