Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Account
pl: Konto

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Valid
pl: Ważny

en: Limited
pl: Ograniczone
