Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Edit
pt: Editar

en: None
pt: Nenhum

en: Account
pt: Conta

en: User account
pt: Conta de usuário

en: Limited
pt: Limitado
