Gift Aid management (1.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Account
tr: Hesap

en: User account
tr: Kullanıcı hesabı

en: Limited
tr: Sınırlı
