Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Always
az: Hər zaman

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Document
az: Sənəd

en: Context
az: Kontekst

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

[ctx: Entity type group]
en: Content
az: Məzmun
