Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to be translation catalogue (32 entries)

en: Next
be: Наступны

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Audio
be: Аўдыё

en: Notes
be: Заўвагі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Always
be: Заўжды

en: Explanation
be: Тлумачэнне

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Method
be: Метад

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: Order
be: Парадак

en: Pending
be: Чакае

en: Context
be: Кантэкст

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

[ctx: Entity type group]
en: Content
be: Змесціва
