Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: Next
bg: Още

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Image
bg: Снимка

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Audio
bg: Музика

en: Notes
bg: Бележки

en: Explanation
bg: Обяснение

en: Id
bg: Номер

en: Address
bg: Адрес

en: Order
bg: Поръчка

en: Pending
bg: В изчакване

en: User account
bg: Потребителски акаунт
