Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Introduction
br: Digoradur

en: About
br: Diwar-benn
