Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Address
bs: Adresa

en: Order
bs: Poredak

en: Invalid
bs: Nevažeći
