Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (39 entries)

en: Next
da: Næste

en: Delete
da: Slet

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: View
da: Vis

en: Audio
da: Lyd

en: Notes
da: Noter

en: Always
da: Altid

en: Explanation
da: Forklaring

en: Start Date
da: Startdato

en: End Date
da: Slutdato

en: Introduction
da: Introduktion

en: Address
da: Adresse

en: Method
da: Metode

en: Start date
da: Startdato

en: End date
da: Slutdato

en: Order
da: Rækkefølge

en: Pending
da: Afventer

en: Document
da: Dokument

en: Complete
da: Komplet

en: Cancelled
da: Annulleret

en: Context
da: Kontekst

en: Go back
da: Gå tilbage

en: About
da: Om

en: Entity type
da: Entity-type

en: User account
da: Brugerkonto

en: Internal
da: Internt

en: Invalid
da: Ugyldig

[ctx: Entity type group]
en: Content
da: Indhold
