Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: View
et: Kuva

en: Audio
et: Heli

en: Always
et: Alati

en: Explanation
et: Selgitus

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Id
et: ID

en: Address
et: Aadress

en: Method
et: Meetod

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Order
et: Järjestus

en: Pending
et: Ootel

en: Document
et: Dokument

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Context
et: Kontekst

en: Go back
et: Mine tagasi

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Invalid
et: Sobimatu

[ctx: Entity type group]
en: Content
et: Sisu
