Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: View
fi: Näytä

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Always
fi: Aina

en: Explanation
fi: Selitys

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Id
fi: Tunniste

en: Address
fi: Osoite

en: Method
fi: Tapa

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: End date
fi: Lopetuspäivämäärä

en: Order
fi: Järjestys

en: Pending
fi: Odottaa

en: Complete
fi: Valmis

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Context
fi: Konteksti

en: Go back
fi: Palaa takaisin

en: About
fi: Tietoja

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: User account
fi: Käyttäjätili

en: Invalid
fi: Epäkelpo

[ctx: Entity type group]
en: Content
fi: Sisältö
