Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: View
gl: Ver

en: Notes
gl: Notas

en: Explanation
gl: Explicación

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Introduction
gl: Introdución

en: Address
gl: Enderezo

en: Method
gl: Método

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Order
gl: Orde

en: Pending
gl: Pendente

en: Complete
gl: Completa

en: Context
gl: Contexto

en: Go back
gl: Voltar

en: About
gl: Información

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Invalid
gl: Non válido.

[ctx: Entity type group]
en: Content
gl: Contido
