Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Next
is: Næsta

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: Audio
is: Hljóð

en: ID
is: Kenni

en: Always
is: Alltaf

en: Explanation
is: Útskýring

en: Address
is: Heimilisfang

en: Start date
is: Hefst þann:

en: End date
is: Lýkur þann:

en: Order
is: Pöntun

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: Complete
is: Lokið

en: Context
is: Samhengi

en: Go back
is: Til baka

en: About
is: Um

en: User account
is: Notandaaðgangur

en: Invalid
is: Ógilt
