Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Always
lv: Vienmēr

en: Explanation
lv: Paskaidrojums

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Address
lv: Adrese

en: Method
lv: Veids

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Order
lv: Secība

en: Pending
lv: Gaida

en: Document
lv: Dokuments

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Context
lv: Konteksts

en: About
lv: Par

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Invalid
lv: Nederīgs
