Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa
