Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (32 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Image
oc: Imatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Audio
oc: Àudio

en: Notes
oc: Nòtas

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Always
oc: Totjorn

en: Explanation
oc: Explicacion

en: End Date
oc: Data de fin

en: Address
oc: Adreça

en: Method
oc: Metòde

en: Start date
oc: Data de començament

en: End date
oc: Data de fin

en: Order
oc: Òrdre

en: Pending
oc: En espèra

en: Context
oc: Contèxte

en: About
oc: A prepaus

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: User account
oc: Compte utilizaire
