Gift Aid management (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: Image
pl: Obraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: View
pl: Widok

en: Notes
pl: Notatki

en: Always
pl: Zawsze

en: Explanation
pl: Objaśnienie

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Address
pl: Adres

en: Method
pl: Metoda

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Order
pl: Kolejność

en: Pending
pl: Oczekujące

en: Document
pl: Dokument

en: Complete
pl: Zakończone

en: Cancelled
pl: Anulowany

en: Context
pl: Kontekst

en: Go back
pl: Wróć

en: About
pl: O stronie

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Internal
pl: Wewnętrzny

en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

[ctx: Entity type group]
en: Content
pl: Zawartość
